Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zderzenie pięciu aut w Miłocinie. Jak doszło do wypadku?

Fot. Policja

MIŁOCIN. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego w Miłocinie. Na wysokości skrętu w kierunku Bratkowic zderzyło się 5 samochodów. Dwie osoby ranne zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 10 w Miłocinie na wysokości skrzyżowania z drogą w kierunku Bratkowic. Jak wstępnie ustalili policjanci, 33-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący bmw, jadąc od strony Bratkowic, skręcajac w lewo w kierunku Głogowa Małopolskiego, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z fiatem scudo, którym kierował 42-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko.

 Pchnięty fiat uderzył w hyundaia – samochód nauki jazdy, którym kierował kursant, 18-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego. Uderzony hyundai został zepchnięty na stojącą za nim hondę, kierowaną przez 38-letnią mieszkankę Rzeszowa. Hyundai uderzył także w jadącego w kierunku Głogowa Małopolskiego renault trafica. Renaultem kierował 28-letni mieszkaniec gminy Czudec.

W zdarzeniu ranni zostali instruktor nauki jazdy 69-letni mieszkaniec Strzyżowa oraz 24-letnia pasażerka hyundaia. Karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Źródło: Policja