Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zdarzenie na S19! *FOTO*

Fot. policja.pl

Na drodze S-19 w Hucie Deręgowskiej wystąpiły wczoraj utrudnienia w ruchu. Były one spowodowane zdarzeniem z udziałem pojazdu ciężarowego, który w nocy uderzył w bariery i z naczepy tira spadły na jezdnię przewożone metalowe elementy. Nikomu nic się nie stało, a ruch pojazdów odbywał się pasem awaryjnym.

Wczoraj około północy, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nisku otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze S-19 w miejscowości Huta Deręgowska.

Ze wstępnych ustaleń interweniujących na miejscu policjantów wynikało, że 55-letni kierowca ciężarówki, jadąc drogą S-19 od strony Lublina w kierunku Rzeszowa, prawdopodobnie w wyniku pęknięcia opony, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia spowodowała, że z naczepy na jezdnię spadł przewożony towar blokując obydwa pasy ruchu.

Nikomu nic się nie stało. Ruch pojazdów do godziny 13. odbywał się pasem awaryjnym.

źródło: policja.pl