Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zaginął Adam Podgórski. 37-latek wyszedł z domu w środę

Fot. Policja

BOGUCHWAŁA. Policjanci z Komisariatu Policji w Boguchwale poszukują zaginionego 37-letniego Adama Podgórskiego, mieszkańca Straszydla. Zaginiony Adam Podgórski wyszedł z domu w środę, 31 stycznia br. około godz. 0.30 do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony porusza się srebrnym seatem leonem, którym wyjechał z domu w dniu zaginięcia.

Rysopis zaginionego: Wzrost 170 cm, waga około 80 kg, włosy blond, twarz – prostokatna, uszy – przylegajace, uzębienie ? pełne.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionego lub informacje mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Boguchwale, ul. Suszyckich 31, tel. (17) 858 3371 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. (17) 858 33 10 lub 997.