Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zaginął 11-latek! To podopieczny domu dziecka

Fot. Policja

PODKARPACIE. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionego Macieja Kaleta, 11-letniego podopiecznego jednego z domów dziecka w Przemyślu.

Zaginiony w dniu 16 marca br. około godz. 12 niepostrzeżenie oddalił się z placówki udając się w nieznanym kierunku. 11-latek do chwili obecnej nie wrócił do domu dziecka oraz nie nawiązał kontaktu z opiekunami.

W piątek, około godz. 17:30 opiekunka jednego z domów dziecka w Przemyślu zawiadomiła o zaginięciu swojego 11-letniego podopiecznego. Z relacji zawiadamiającej wynikało, że chłopiec wyszedł z placówki w dniu dzisiejszym około godz. 12, nie podając żadnych powodów wyjścia. Do tej pory 11-latek nie powrócił do domu dziecka.

Rysopis : wiek 11 lat, wzrost 150 cm, budowa ciała – szczupła,  włosy długie ciemny blond uszy normalne-przylegające , nos ?  średni, uzębienie ? pełne.

Znaki szczególne  – brak.

Ubrany ? kurtka do pasa koloru ciemnego z kapturem, spodnie kolor ciemny moro, buty sportowe wyższe koloru ciemnego, mały plecak w kolorze ciemnym.

Wszystkie osoby mające informacje  o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt  pod numerem telefonu nr 16 677 3324, 16 677 3325, 510 997 245  lub  na numer alarmowy  997.

Źródło: Policja

Czytaj także – 29-letnia rzeszowianka przez dwa dni siedziała w piwnicy!