Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Z Rzeszowa na warszawskie lotnisko Modlin na jednym bilecie autobusowym

RZESZÓW. PolskiBus wprowadza kolejne innowacyjne rozwiązanie. Tym razem, z Rzeszowa dojedziemy na lotnisko Modlin, zakupując tylko jeden bilet.

Dzięki rozszerzeniu współpracy firmy PolskiBus z przewoźnikiem ModlinBus pasażerowie m.in. z Rzeszowa będą mogli zarezerwować podróż w ramach jednej transakcji. Przesiadka będzie odbywać się na warszawskim Placu Defilad. Bilety są już dostępne do zakupienia w internetowym serwisie polskibus.com. Osoby, które będą odbywać podróż łączoną zostaną odprawiane na podstawie e-biletu PolskiBus.com, który klienci otrzymują na e-mail, po dokonaniu.

Wspaniała wiadomość dla mieszkańców Rzeszowa, Lublina, Radomia, Kielc, Krakowa i Ostrowca Św.! Od dawna wraz z naszym partnerem ModlinBus otrzymywaliśmy prośby o wprowadzenie dogodnych połączeń na Lotnisko Modlin. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom udostępniamy nową ofertę podróży łączonych! A to wszystko w ramach jednego wyszukiwania, jednej atrakcyjnej ceny i jednej transakcji! ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bardzo nas cieszy możliwość sprzedaży biletów łączonych na nowych kierunkach. Dzięki współpracy z PolskiBus.com powracamy do Radomia z bardzo atrakcyjnymi cenami biletów na Lotnisko Modlin. Mamy również nadzieję, że nowa oferta przypadnie do gustu szerokiej grupie klientów. ? powiedział Marcin Sadowski, współwłaściciel ModlinBus.