Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Wypadek w centrum Rzeszowa!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego zdarzenia drogowego. Na alejach Piłsudskiego, na wysokości Placu Wolności, w kierunku ulicy Lwowskiej, zderzyły się 4 samochody. Przez 2,5 godziny lewy pas ruchu był całkowicie zablokowany. Aktualnie, ruch został przywrócony i odbywa się płynnie.

O zdarzeniu dyżurny miejski został powiadomiony o godz. 8. Na miejsce skierował ekipę wypadkową rzeszowskiej drogówki.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze Policji, kierująca oplem, 23-letnia mieszkanka Rzeszowa jadąca lewym pasem, najechała na tył pojazdu poprzedzającego -opla, którym kierowała 39-letnia mieszkanka Rzeszowa. Kolejno, siłą uderzenia opel przemieścił się na pojazd bmw, a ten z kolei na volskwagena.

W wyniku zderzenia pojazdów poszkodowany został 8-letni pasażer opla. Chłopiec z obrażeniami ciała, które na szczęście nie zagrażają jego życiu ani zdrowiu, kadetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Obecni na miejscu uczennicy zdarzenia byli trzeźwi.

źródło: policja.pl