Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Wypadek pod Rzeszowem! Zderzenie dwóch pojazdów

Fot. policja.pl

Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 19 w Lutoryżu. W zderzeniu seata leona i dostawczego iveco ranne zostały dwie osoby. Przez kilka godzin, ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 10.

Dziś rano (7 stycznia) około godz. 5.35, w Lutoryżu w powiecie rzeszowskim, doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący seatem leonem 20-letni mieszkaniec pow. strzyżowskiego, jadąc w stronę Rzeszowa, uderzył w tył poprzedzającego go dostawczego Iveco. Kierowca busa w tym czasie wykonywał manewr skrętu w lewo. Wskutek tego uderzenia, iveco przewróciło się na bok.

Dwie osoby zostały ranne, to pasażerowie obu pojazdów.  Do szpitala przewieziono 39-letniego pasażera seata i 48-letniego pasażera iveco. Badanie potwierdziło, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Przez kilka godzin, ruch na drodze krajowej nr 19 był utrudniony, odbywał się wahadłowo. Przed godz. 10, ruch na tym odcinku przywrócono.

źródło: policja.pl