Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek na ważnej drodze w regionie! *ZDERZENIE CZOŁOWE*

Fot. policja.pl

REGION. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przedwczoraj na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach. W wyniku zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych, jedna osoba trafiła do szpitala.

Przedwczoraj, tuż przed godz. 18, na drodze krajowej nr 77 w Wierzawicach, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Kierujący ssang yongiem, 38-letni obywatel Ukrainy, w pewnym momencie, chcąc uniknąć najechania na tył poprzedzającego go samochodu, zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka fiatem, którym kierowała 32-letnia mieszkanka powiatu leżajskiego.

W wyniku tego zdarzenia kobieta została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł. Jak się również okazało, ssang yong, którym kierował nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. Droga na tym odcinku przez 4 godziny była całkowicie zablokowana.

źródło: policja.pl