Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Wypadek na DK 94! 36-latka z Rzeszowa i jej córka trafiły do szpitala

Fot. policja.pl

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 94. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych do szpitala trafiły 2 osoby, w tym 10-letnia dziewczynka.

Do zdarzenia doszło po godz. 14.20 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 94 z drogą powiatową i gminą w Krzemienicy. W kierunku Łańcuta, pojazdem marki Seat, wraz z 10-letnią córką jechała 41-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego. Z przeciwnego kierunku, samochodem marki KIA, poruszała się natomiast 36-letnia mieszkanka Rzeszowa. Jak wstępnie ustalili policjanci to właśnie 36-latka skręcając w lewo, w drogę gminną, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w jadącego drogą krajową seata.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła kierująca seatem kobieta oraz jej 10-letnia córka. Obie kierujące pojazdami były trzeźwe. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

źródło: policja.pl