Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Wypadek na A4! Kierowca zasnął?

Poszkodowany kierowca trafił do szpitala w wyniku zderzenia z barierą ochronną i słupem oświetleniowym. Do wypadku doszło wczoraj przed południem na autostradzie A4 na wysokości Góry Motycznej. Przyczyną wypadku było prawdopodobnie zaśnięcie kierowcy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 10.30, na autostradzie A4, w Górze Motycznej. Wstępnie ustalono, że 20-letni mieszkaniec Tymowej, kierujący mitsubishi, uderzył w bariery ochronne i słup oświetleniowy. Z relacji kierowcy wynikało, że prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Kierujący był trzeźwy. W wyniku doznanych obrażeń kierowca został ranny i przewieziony do dębickiego szpitala.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy, który pozwoli na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Żyrakowie.

źródło: policja.pl