Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wypadek kolejowy w Przeworsku. Nie żyje 38-latek!

Fot. Policja

PODKARPACIE. Policjanci zajmują się wyjaśnieniem okoliczności śmierci mężczyzny, który wczoraj wieczorem został potrącony przez pociąg jadący do Kołobrzegu. Do wypadku doszło w Przeworsku, poza przejazdem kolejowym. Wstępnie ustalono, że 38-latek wszedł na torowisko tuż przed nadjeżdżającym składem.

Przed godz. 19, policjanci z Przeworska przyjęli zgłoszenie o wypadku. Pociąg pośpieszny realcji Przemyśl-Kołobrzeg potrącił człowieka. Wstępnie ustalono, że mężczyzna wszedł na torowisko tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Wskutek uderzenia poniósł śmierć na miejscu. Składem kierował 60-letni maszynista, był trzeźwy.

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu, zabezpieczali ślady. Funkcjonariusze ustalili tożsamość zmarłego, to 38-letni mieszkaniec Przeworska. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku.

Źródło: Policja

Czytaj także: Spowiedź wielkanocna w Rzeszowie 2018 [AKTUALIZACJA]