Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Warsztaty małżeńskie w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 8-9 września w Rzeszowie (DD Tabor) odbędą się warsztaty małżeńskie. Poprowadzi je dr Waldemar Paliga, lekarz na co dzień pracujący w Kanadzie.

Zawierając związek małżeński mamy różne wyobrażenia o tym, co to znaczy być razem i tworzyć rodzinę. Wraz z upływem czasu życie weryfikuje nasze oczekiwania. Zdarza się, że żyjąc razem, żyjemy tak naprawdę obok siebie, albo wręcz oddalamy się od siebie. Co to znaczy ?JA? i ?TY?? Co znaczy ?MY?? Czym jest wspólnota małżeńska i jak się do niej dochodzi? Jak podejmować mądre decyzje życiowe? Jak rozwiązywać dylematy i trudności finansowe? Jak wychować dzieci i pomagać im zrozumieć ich płciowość? ? Na te i wiele innych pytań staramy się znaleźć odpowiedź podczas warsztatów dla małżeństw. Kierujemy je przede wszystkim do małżeństw i rodzin, które chcą poprawić relacje między sobą, ale także do tych, które choć nie mają jeszcze oczywistych problemów teraz, przewidują możliwość pojawienia się ich w przyszłości. Jedni otrzymują narzędzia do rozwiązywania obecnych trudności; drudzy uczą się gdzie mogą ich szukać, gdy bedą w potrzebie. Spotkania służą wszystkim małżeństwom, bowiem pomagają wzbogacać wzajemną miłość, umacniać jedność małżonków, pogłębiać ich wzajemne zrozumienie i dalszy rozwój ich związku ? informują organizatorzy.

Reklama: Pożyczka do 3 tysięcy ZA DARMO! Jak skorzystać z oferty?

Niezależnie od tego czy jesteśmy w związku małżeńskim rok, dwa, czy 22 lata, wszyscy doświadczamy różnego rodzaju problemów, stresów i konfliktów. Otaczający nas świat jest wrogo nastawiony do małżeństwa i robi bardzo wiele, aby je zniszczyć. Ponad połowa związków kończy się rozwodem ? dodają.

Prowadzący

dr Waldemar Paliga ? lekarz, od wielu lat mieszkający w Kanadzie, właściciel siedmiu klinik specjalizujących się  w diagnostyce naczyniowej, wraz z żoną mocno zaangażowany w Domowy Kościół, specjalizujący się w tematyce małżeńskiej, z pasją i w sposób niezwykle przekonywujący podejmuje zagadnienia dotyczące życia małżeńskiego, jego zagrożeń i perspektyw.

Warsztaty prowadzi dr Waldemar Paliga z małżonką Haliną.

Organizatorzy zachęcają do przyjścia na kilka wykładów na ważne tematy:

  1. Konflikty w małżeństwie.
    2. Małżeństwo we współczesnym świecie.
    3. Jak podejmować mądre decyzje.
    4. Pieniądze a małżeństwo.
    5. Wychowanie dzieci i ich płciowość.

Udział w warsztatach jest bezpłatny pod warunkiem zapisania się przez formularz. Szczegółowe informacje na stronie http://tabor.rzeszow.pl.

Fot. Materiały organizatorów

Źródło: http://tabor.rzeszow.pl