Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Wakacyjne Potańcówki Miejsce dla Seniorów w Rzeszowie [TERMINY]

Fot. rzeszow.pl

RZESZÓW.

Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza na wakacyjny cykl Potańcówek Miejskich dla Seniorów, czyli osiem plenerowych zabaw, które odbędą się w lipcu i sierpniu bieżącego roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach. Udział w imprezach jest bezpłatny. Organizatorem wydarzeń jest Rzeszowski Dom Kultury.

Potańcówki Miejskie dla Seniorów to cykliczne imprezy o charakterze otwartym, które adresowane są do wszystkich aktywnych mieszkańców powyżej 60 roku życia. Popularne zabawy powróciły wiosną na rzeszowskie Bulwary i każdorazowo przyciągają szerokie grono miłośników tańca, muzyki i dobrej zabawy.

W wyniku niesłabnącego zainteresowania inicjatywą ze strony mieszkańców, imprezy doczekają się dalszej kontynuacji w postaci wakacyjnej serii ośmiu plenerowych zabaw tanecznych. Potańcówki Miejskie dla Seniorów odbędą się kolejno 6, 13, 20, 27 lipca oraz 3, 10, 17 i 31 sierpnia 2019 roku w Parku Kultury i Wypoczynku na rzeszowskich Bulwarach.

Wstęp na zabawy jest bezpłatny, rozpoczęcie każdej imprezy zaplanowane jest na godzinę 17. Więcej informacji na załączonym plakacie.

źródło: rzeszow.pl