Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

W piątek Wigilia Miejska na rzeszowskim Rynku. Wystąpi zwyciężczyni The Voice Kids 2!

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc zaprasza wszystkich mieszkańców na Wigilię Miejską, która odbędzie się 20 grudnia (piątek) na rzeszowskim Rynku o godz. 15.00.

Będą życzenia świąteczne, wspólna modlitwa i dzielenie się opłatkiem. Jak co roku, harcerze z Komendy Hufca ZHP w Rzeszowie przekażą Betlejemskie Światełko Pokoju, a uczniowie Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie będą serwować mieszkańcom własnoręcznie przygotowane tradycyjne wigilijne potrawy.

Wśród atrakcji odbędzie się występ artystyczny grupy Muzyczny Zaułek, utworzonej przy Zespole Szkół Ekonomicznych z myślą o młodzieży utalentowanej wokalnie, muzycznie i aktorsko, wystąpi także Stowarzyszenie Przyjaciół Orkiestry Dętej WSK PZL Rzeszów.

Wigilię uświetni również koncert w wykonaniu AniKi Dąbrowskiej – zwyciężczyni The Voice Kids 2 oraz Solistów i Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek w programie Najpiękniejsze polskie kolędy oraz świąteczne utwory premierowe.

źródło: rzeszow.pl