Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

W niedzielę wyścig kolarski „Klasyk Boguchwały”. Utrudnienia w ruchu i czasowe wyłączenia dróg

Fot. boguchwala.pl

GMINA BOGUCHWAŁA.

Już w niedzielę 4 sierpnia na terenie Gminy Boguchwała odbędzie się II Szosowy Wyścig Kolarski „Klasyk Boguchwały”. Jak informuje oficjalny serwis gminy Boguchwała, w związku z tym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu i czasowe wyłączenia dróg, na wskazanych odcinkach:

– Mogielnica Stadion w kierunkach Niechobrz Rondo i Niechobrz Górny (12:30-15:30)

– Niechobrz Rondo – Racławówka Szkoła (12:30-12:50)

– Racławówka Szkoła – Zabierzów – Nosówka Skrzyżowanie (12:30-13:00)

– Nosówka – Zgłobień Szkoła, droga w kierunku Niechobrza tzw. „Szkotnia” i dalej droga „na Kąty” w kierunku Krzyża Milenijnego (12:30-13:20)

– Niechobrz Górny w kierunku Niechobrz Rondo (droga powiatowa) do skrętu na Mogielnicę i dalej przez Mogielnicę w Kierunku Niechobrz Górny (kolarze wykonują trzy pętle 12:30-15:30)

Nad zabezpieczeniem trasy czuwać będą jednostki Policji oraz Ochotniczej Straży Pożarnej. Wyznaczone zostaną objazdy. Organizatorem wyścigu jest Stowarzyszenie Sportowo – Turystyczne „Lubcza”. Przebieg trasy jest dostępny na załączonej mapce.

źródło: boguchwala.pl