Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Uszkodził m.in. figurę klauna przy restauracji McDonald’s w Rzeszowie. Straty na ponad 6 tysięcy zł!

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci poszukują mężczyzny, który uszkodził figurę klauna oraz metalową ławkę przy restauracji McDonald w Rzeszowie. Mężczyzna, którego wizerunek został opublikowany przez Policję, kopiąc i rzucając figurą, uszkodził ją oraz ławkę powodując straty w wysokości 6 483,95 złotych.

Policjanci Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzenia figury klauna oraz metalowej ławki przy restauracji McDonald w Rzeszowie na ul. Powstańców Warszawy 20. Do zdarzenia doszło 19 kwietnia 2018 r. po północy. Sprawca, kopiąc i rzucając figurą klauna, spowodował jej uszkodzenia w postaci zarysowań i pęknięć powłoki lakierniczej. Uszkodził również ławkę, do której przymocowana była figura. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na kwotę 6 483,95 zł.

Prowadzący dochodzenie policjanci ustalili wizerunek sprawcy. To mężczyzna w wieku około 25 lat ubrany w szarą kurtkę typu jeans, spodnie koloru czarnego buty sportowe koloru czarnego. W chwili zdarzenia sprawca przebywał w obecności trzech innych mężczyzn, którzy są bezpośrednimi świadkami tego uszkodzenia.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach mężczyznę, albo były świadkami zdarzenia, są proszene o osobisty kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji Rzeszów Śródmieście, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefoniczny pod nr telefonu 17 858 3662 lub 17 858 3660 albo z dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.

źródło: policja.pl