Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Uszkodzenia samochodów w Rzeszowie. Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn

Fot. policja.pl

Kilkanaście samochodów na terenie całego Rzeszowa zostało uszkodzonych w nocy z wtorku na środę. Policjanci zostali również zawiadomieni o uszkodzeniu elewacji i okien w domu mieszkalnym. Do podobnego zdarzenia doszło również kilka dni wcześniej na ul. Załęskiej. Najprawdopodobniej osoby odpowiedzialne za zniszczenia, strzelały z broni śrutowej. Wczoraj policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o te czyny.

Do podobnego zdarzenie doszło również kilka dni wcześniej na ul. Załęskiej. Tam sprawcy uszkodzili dwa samochody i wiatę przystankową.

W środę policjanci z komisariatu na Nowym Mieście, gdzie we współpracy z funkcjonariuszami wydziałów kryminalnego i wywiadowczo interwencyjnego, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tych zniszczeń. To mieszkańcy Rzeszowa w wieku niespełna 18 i 21 lat. Teraz policjanci wspólnie z prokuratorami z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzeń i ewentualnego udziału w nich zatrzymanych mężczyzn.

źródło: policja.pl