Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Trwa akcja charytatywna na rzecz schroniska dla zwierząt ?Kundelek?

Fot. WSIiZ

RZESZÓW. Czy wierzysz, że ?Karma wraca?? Jeśli tak, to koniecznie musisz wziąć udział w akcji na rzecz  rzeszowskiego schroniska dla zwierząt ?Kundelek?. Organizatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

W ramach akcji przedstawiciele WSIiZ-owego Samorządu realizują zbiórkę żywności, zabawek i gadżetów, które zostaną  przekazane podopiecznym rzeszowskiego schroniska ?Kundelek?. Przedsięwzięcie realizowane jest od kilku dni i cieszy się dużą popularnością, nie tylko wśród studentów.

Wszyscy zainteresowaniu mogą się zaangażować do końca tygodnia tj. do 18 lutego br. Karmy i zabawki można zostawiać do 17 lutego (sobota) w biurze Samorządu Studenckiego WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2 w Rzeszowie (pokój RA 52), w godzinach 11.00 – 15.00 oraz w Rzeszowskiej Papugarni w Galerii Rzeszów do 18 lutego (niedziela), od godziny 10.30 do 18.30.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Jestem pewna, że dobro, które daliście od siebie wróci do Was ze zdwojoną siłą ? podsumowuje Kinga Bednarz, Przewodnicząca Samorządu Studenckiego WSIiZ i jedna z organizatorek Akcji.

Partnerami wydarzenia została  Galeria Rzeszów oraz Rzeszowska Papugarnia. Facebook?owy profil akcji ?Karma wraca?: https://www.facebook.com/events/176724473094627/