Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczny wypadek w Boguchwale. Nie żyje 47-letni kierowca

Fot. Policja

BOGUCHWAŁA. Nie żyje 47-letni kierowca fiata seicento. Dziś rano, jego samochód zderzył się z ciężarowym iveco i renaultem master. Droga DK 19 w Boguchwale jest zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

Do wypadku doszło o godzinie 6 rano w Boguchwale, na odcinku drogi krajowej nr 19. Kierujący fiatem seicento, jadąc w stronę Rzeszowa, zjechał na przeciwny pas ruchu i tam zderzył się z ciężarowym iveco kierowanym przez obywatela Białorusi. Fiat został odrzucony, wtedy zderzył się z nadjeżdżającym renaultem master. 47-letni kierowca fiata, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego zmarł mimo reanimacji.

Na miejscu trwają policyjne czynności. Droga jest zablokowana. Samochody ciężarowe muszą oczekiwać, natomiast osobowe kierowane są objazdem przez Niechobrz. Utrudnienia potrwają co najmniej do południa.