Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Tragiczny wypadek na obwodnicy Leżajska! Nie żyją dwie młode osoby!

Fot. policja.pl

REGION. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło w czwartek po południu na obwodnicy Leżajska (fragment drogi krajowej nr 77). Kierująca citroenem najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy audi. W zdarzeniu śmierć poniosła kierująca citroenem i jej pasażer.

Do wypadku doszło w czwartek przed godz. 17. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem wyjeżdżając z ulicy Jagiełły na obwodnicę Leżajska najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa nadjeżdżającemu audi. Doszło do zderzenia pojazdów. W wypadku śmierć poniosło dwoje mieszkańców powiatu przeworskiego – 38-letnia kierująca citroenem i jej 15-letni pasażer.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznał także 26-letni kierujący audi i 23-letnia pasażerka pojazdu – mieszkańcy powiatu leżajskiego. Oboje trafili do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracował prokurator i policyjni eksperci. Droga krajowa nr 77 była w tym miejscu zablokowana przez kilka godzin. Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

 źródło: policja.pl