Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tragiczna śmierć przy ul. Ropczyckiej w Rzeszowie. Mężczyzna spadł z balkonu

RZESZÓW. W dniu 10 lutego br. tj. sobota przy ul. Ropczyckiej w Rzeszowie ujawniono zwłoki młodego mężczyzny. Na miejscu zdarzenia, prokurator dyżurny z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, przeprowadził niezbędne czynności, w tym dokonał oględzin zwłok, które następnie zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji.

Na podstawie przeprowadzonych czynności, w tym relacji świadków, wstępnie ustalono, iż mężczyzna znajdując się pod znacznym wpływem alkoholu, poślizgnął się na ośnieżonym balkonie i spadł z wysokości jednego piętra, ponosząc śmierć na miejscu. Na tym etapie prokuratura nie wyklucza jednak innej przyczyny upadku, ponieważ z posiadanych informacji wynika, że w tym samym czasie razem z mężczyzną, na balkonie przebywała także inna osoba.

W celu wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzenia w sprawie wszczęto śledztwo. W jego toku przeprowadzona zostanie sekcja zwłok zmarłego oraz przesłuchania wszystkich świadków mających wiedzę na temat zaistniałego zdarzenia.