Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Szokujące zachowanie 32-letniego kierowcy! Jechał za karetką tzw. „korytarzem życia”

Fot. policja.pl

Dotkliwym mandatem oraz 18 punktami karnymi zakończyła się brawurowa jazda kierowcy osobowego seata. 32-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego pędził za karetką pogotowia ratunkowego, utworzonym dla niej tzw. „korytarzem życia”. Jego jazdę przerwali policjanci z grupy SPEED.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz.15, na skrzyżowaniu ulic Wisłostrady i Zakładowej w Tarnobrzegu. Policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu zwrócili uwagę na jadącego w kierunku Nagnajowa seata, którego kierujący pędził bezpośrednio za karetką pogotowia. Ambulans podczas jazdy miał włączone sygnały świetlne i dźwiękowe, przez co inni uczestnicy ruchu tworzyli dla ratowników tzw. „korytarz życia”.

Funkcjonariusze, widząc całe zdarzenie, ruszyli za seatem i zatrzymali kierowcę. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec powiatu sandomierskiego. Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany mandatem oraz 18 punktami karnymi.

źródło: policja.pl