Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Sukcesy uczniów krośnieńskiej ósemki!

Fot. krosno.pl

Kolejny spektakularny sukces wychowanków „ósemki”, którzy znaleźli się w gronie laureatów bądź finalistów konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Konkursy skierowane są do uczniów wykazujących zainteresowania związane z wybranym przedmiotem, uznawane są za jedne z najbardziej prestiżowych sprawdzianów wiedzy. Ich celem jest przede wszystkim rozwijanie uzdolnień i pasji młodzieży, ale udział w nich stwarza również okazję do współzawodnictwa i pozwala na trafne rozpoznanie własnych możliwości. Wymaga jednocześnie ogromnego wysiłku, zaangażowania i wielu miesięcy pracy dzieci i nauczycieli.

Z tym większa radością i dumą składamy gratulacje nagrodzonym uczniom. A są to:

  • Iwona Bobusia – uczennica klasy VII b – laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz laureatka Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
  • Franciszek Gradus – uczeń klasy VIII a – laureat Konkursu Przedmiotowego z Język Angielskiego oraz laureat Konkursu Przedmiotowego z Matematyki,
  • Zofia Marosz – uczennica klasy VIII a– finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego.

Osiągnięcia nagrodzonych uczniów są niezaprzeczalnym dowodem ich ogromnego zaangażowania, rzetelnej nauki i szczególnego talentu. To ponadto świetne narzędzie promocji szkoły i nauczycieli wspierających uzdolnionych laureatów i finalistów.

Serdeczne gratulacje oraz podziękowania kierujemy na ręce pedagogów: Marcie Habrat, Małgorzacie Błaszczyk, Iwonie Foremny i Jolancie Zajdel, które nie szczędziły sił i czasu na przygotowanie dzieci do konkursów i są współtwórcami ich sukcesu.

Gratulujemy szczęśliwym Rodzicom. Niech osiągnięcia Waszych Pociech będą dla Was powodem do radości i dumy.

Tekst: Miejski Zespół Szkół Nr 8 w Krośnie, krosno.pl