Stal Rzeszów wygrała juniorskie derby Rzeszowa!

RZESZÓW. W zaległym spotkaniu 19. kolejki Centralnej Ligi Juniorów Stal Rzeszów na swoim boisku pokonała Resovię Rzeszów 2:1 (1:1). Obie bramki dla Niebiesko- Białych strzelił Bartłomiej Wołowiec.

Mecz odbył się dzisiaj w Rzeszowie o godz. 11. Pierwszą bramkę w spotkaniu zdobył Jakub Kądziołka, wykorzystując już w drugiej minucie meczu rzut karny. Dwie bramki dla Stali Rzeszów to zasługa Bartłomieja Wołowca. Strzelił je, odpowiednio w 42 i 88 minucie meczu.

Bramki z meczu, a także zapis całego spotkania jest dostępny na kanale PodkarpacieLIVE na YouTube.

Z kolei zaległe seniorskie derby Rzeszowa odbędą się 16 maja o godz. 17 na Stadionie Resovii przy ulicy Wyspiańskiego w Rzeszowie.