Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Srebro funkcjonariusza SG na Mistrzostwach Świata w kulturystyce!

Fot. strazgraniczna.pl

Funkcjonariusz z Placówki SG w Rzeszowie-Jasionce sierż. szt. SG Krystian Kochmański został wicemistrzem kategorii Pro Bodybuilding na Mistrzostwach Świata w kulturystyce.

W ostatnich tygodniach kulturysta z Bieszczadzkiego Oddziału SG wziął udział w dwóch imprezach o zasięgu międzynarodowym. W połowie października w Telford International Centre Mistrzostwach Wielkiej Brytanii w kulturystyce British Championship & Expo PCA Pro Bodybuilding zawodnik z Podkarpacia zdobył Złoty Medal i tym samym zachował tytuł mistrza z ubiegłego roku.

Z kolei w miniony weekend (19 listopada) Krystian Kochmański uczestniczył w mistrzostwach świata federacji PCA w Maladze w Hiszpanii. Wywalczył tytuł wicemistrza w kategorii Pro Bodybuilding.

Krystian Kochmański pasję do kulturystki łączy ze służbą w Bieszczadzkim Oddziale Straży Granicznej. Na co dzień można go spotkać na podrzeszowskim lotnisku. Odpowiada tutaj m.in. za działania minersko-pirotechniczne oraz zapewnienie bezpieczeństwa i porządku publicznego. Służbę w Straży Granicznej pełni od 10 lat.

źródło: strazgraniczna.pl