Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Spotkanie z Magdą Umer w WiMBP

Fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza 8 grudnia 2020 r. o godz. 18.00 na spotkanie online zMagdą Umer -artystką wszechstronną: piosenkarką, autorką recitali, tekstów i książek, scenarzystką, reżyserką oraz dziennikarką.

Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Poprowadzi je red. Adam Bienias. Uczestników obowiązuje rejestracja na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/spotkanie-z-magda-umer/register

30 minut przed spotkaniem zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o wydarzeniu z opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników. Podczas spotkania będzie możliwość uczestniczenia w dyskusji na żywo na czacie. Organizację wydarzenia dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

(ip)