Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Spotkanie z Ewą Minge w Rzeszowie [SZCZEGÓŁY]

Fot. Materiały prasowe

RZESZÓW. Premiera nowej kolekcji na sezon Wiosna/Lato 2020 oraz zupełnie nowej marki Ewy Minge już 7 marca, o godzinie 17 w Millenium Hall.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Ewą Minge, najbardziej rozpoznawalną polską projektantką mody, która od blisko 20 lat obecna jest na najważniejszych wybiegach i najbardziej prestiżowych imprezach modowych z całego świata.

Kolekcje projektantki prezentowane były między innymi w Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Moskwie, Cannes, Montrealu, Barcelonie, Wiedniu, Berlinie, Kijowie czy Dubaju – zawsze zbierając bardzo pozytywne recenzje.

Najważniejsze tytuły międzynarodowej prasy modowej takie jak: „Vogue”, „Harper’s Bazar”, „Elle”, „Glamour”, „Cosmopolitan”, „Collezioni” czy „Marie Clare” od lat stawiają kolekcje polki obok największych domów mody na świecie.

O projektantce i jej działalności pisały również najważniejsze dzienniki opiniotwórcze. „New York Times” szeroko opisał debiut Ewy Minge podczas New York Fashion Week gdzie zaprezentowała kolekcje inspirowaną ruchem „Solidarność”, brytyjski „The Telegraph” umieścił suknię z kolekcji Eva Minge Couture jako jedną z „10 kreacji dla których warto umrzeć”. W 2004 roku włoskie media na głównych stronach gazet komentowały otrzymanie przez polkę medalu imiennego od mera Rzymu za zasługi dla wiecznego miasta i przyznanie jej przez włoską izbę mody „Alta Moda” międzynarodowego tytułu „Next Couture”.

Spotkanie odbędzie się 7 marca 2020 o godzinie 17:00 w salonie Ewy Minge w Millenium Hall. W czasie wydarzenie zaprezentowana zostanie najnowsza kolekcja projektantki na sezon Wiosna/Lato 2020. Wielką niespodzianką będzie premiera zupełnie nowej marki Ewy Minge, nad którą projektantka pracowała przez ostatni rok.

(ip)