Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Sparingi Stali Rzeszów. Z kim zagrają podopieczni Tadeusza Krawca?

RZESZÓW. Runda wiosenna zdecyduje, która z trzecioligowych drużyn awansuje do II ligi piłkarskich rozgrywek. Pretendentów do zwycięstwa III ligi jest kilku. Wśród nich znajduje się oczywiście Stal Rzeszów. Podopieczni Tadeusza Krawca w sparingach, zmierzą się m.in. z Górnikiem Łęczna (zespół grający w I lidze).

Plan sparingów

08.01 poniedziałek – pierwszy trening po przerwie zimowej
20.01      sobota        Stal Rzeszów  ?     Unia Tarnów
24.01      środa             Stal Rzeszów  ?  Górnik Łęczna
31.01      środa             Stal Rzeszów  ?   Sokół Sieniawa
03.02      sobota        Turniej Dawnych Mistrzów w Mielcu (grają: Pogoń Lwów, Stal Mielec, Szombierki Bytom i Stal Rzeszów)
07.02      środa             Stal Rzeszów ?     Stal Stalowa Wola
10.02      sobota        Stal Rzeszów ?    Siarka Tarnobrzeg
14.02      środa             Stal Rzeszów ?     Wisła Sandomierz
17.02      sobota        Stal Rzeszów ?    Wólczanka
24.02      sobota        Stal Rzeszów  ?     Wisłoka Dębica

Stal Rzeszów czekają także wzmocnienia. Już wkrótce będziemy mogli spodziewać się nowych kontraktów, z zawodnikami grającymi w ofensywie. To właśnie w tej części gry, zespół  z H69 ma największe problemy. Nieskuteczność w ataku sprawiła, że Stal traciła w poszczególnych meczach punkty. Do Biało- Niebieskich może dołączyć napastnik z Ostrowca Świętokrzyskiego, o czym pisaliśmy TUTAJ.