Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Śniadania biznesowe z G2A Areną. II edycja już w piątek

RZESZÓW/JASIONKA. Już w piątek (10 listopada) w Centrum Wystawienniczo ? Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce odbędzie się druga edycja spotkań pt. ?Śniadania Biznesowe z G2A Areną?.

Cykl organizowanych Śniadań Biznesowych jest skierowany do przedsiębiorców, ludzi ze świata biznesu, samorządów oraz instytucji. Dzięki konferencjom tego typu można w bardzo prosty sposób pogłębić swoją wiedzą w obszarach, które są bardzo ważne z punktu widzenia aktywności zawodowej. Można także wymieć się doświadczeniami i poglądami z innymi uczestnikami spotkania. W ramach ?Śniadań? organizowane są panele, które koncentrują się na zagadnieniach oraz umiejętnościach przydatnych w prowadzeniu działalności biznesowej.

Kto wystąpi?

Tym razem prelegentami wydarzenia będą Marcin Lis (radca prawny), Andrzej Karpiak (Wiceprezes Zarządu w Zespół Ekspertów Finansowych i Rachunkowości ZEFiR-Hlx Sp. z o.o) orz Benedykt Ożóg (praktyk z wieloletnim doświadczeniem zarządzania firmami z branży handlowej).

Szczegółowe informacje dotyczące rejestracji w II edycji Śniadań Biznesowych są dostępne na stronie internetowej G2A Arena. Kolejną edycję wydarzenia zaplanowano na 15 grudnia br.

Agenda

  • 8:00 – 8:30 ŚNIADANIE
  • 8:30 – 9:10 PANEL I – prawny

Samozatrudnienie. Umowy o zarządzanie i świadczenie usług. Czy na pewno bezpieczne

Prowadzący: Marcin Lis, radca prawny

  • 9:10 – 9:50 PANEL II – finansowy

Księgowość mało kreatywna czyli jak ?strzelić sobie w stopę?. Uproszczone zasady rachunkowości ? pułapka na leniwych?

Prowadzący:  Andrzej Karpiak, biegły rewident

  • 9:50 – 10:20 PANEL III – umiejętności miękkie

Chęć do pracy i współpracy

Prowadzący:  Benedykt Ożóg, wspiera procesy zarządzania zespołem

  • 10:20 – 11:00 NETWORKING / KONSULTACJE INDYWIDUALNE