Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Śmiertelny wypadek w Rzeszowie!

RZESZÓW. Nie udało się uratować życia motocyklisty, który na ul. Batorego w Rzeszowie, najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik i słup oświetleniowy. Mimo reanimacji, kierujący jednośladem zginął na miejscu. Wyjaśniane będą dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku.

Przed godz. 13, policjanci z Rzeszowa zostali powiadomieni o wypadku, do jakiego doszło na ul. Batorego w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Honda, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik, a następnie w słup oświetleniowy. Niestety mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wyjaśniane będą dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

źródło: policja.pl