Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Śmiertelny wypadek w Kołaczycach. Nie żyje 45-latek!

Fot. Policja

PODKARPACIE. Funkcjonariusze policji pracują na miejscu tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 73 w Kołaczycach (powiat jasielski). W wyniku zdarzenia zginął kierowca nissana. Droga jest zablokowana, zostały wyznaczone objazdy.

Do wypadku doszło przed godz. 6. Ze wstępnych informacji wynika, że 45-letni mieszkaniec gminy Brzostek, kierujący samochodem osobowym marki Nissan Almera, jechał od strony Jasła w kierunku Kołaczyc. W pewnym momencie zjechał do osi jezdni i obtarł się o jadącego z naprzeciwka ciężarowego mercedesa, następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarowym renault.

W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń doznał kierowca nissana. Pomimo akcji reanimacyjnej, życie mężczyzny nie zostało uratowane. Kierowcy obu samochodów ciężarowych byli trzeźwi. Nie doznali obrażeń w wyniku wypadku.

Na miejscu policjanci, pod nadzorem prokuratora, wykonują oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczają także powstałe ślady. Dokładne okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu.

W miejscu zdarzenia droga krajowa nr 73 jest całkowicie zablokowana. Zorganizowane są objazdy przez miejscowości Klecie-Frysztak-Lubla-Warzyce-Jasło. Utrudnienia na drodze potrwają do około godz. 10:30.

Źródło: Policja