Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Śmiertelny wypadek na DK19!

Fot. policja.pl

W minioną sobotę na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Domaradz doszło do zdarzenia z udziałem motocyklisty. Pomimo podjętych działań reanimacyjnych mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Przed godziną 20, dyżurny brzozowskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem motocyklisty, do którego doszło w miejscowości Domaradz na drodze numer 19. Przybyły na miejsce patrol wstępnie ustalił, że 36-letni kierujący motocyklem harley dawidson podczas wyprzedzania najechał na azyl drogowy oddzielający przejście dla pieszych. W wyniku tego mieszkaniec powiatu leżajskiego stracił panowanie nad jednośladem i upadł. Odniesione obrażenia okazały się niestety śmiertelne.

Na podstawie zgromadzonego materiał oraz zabezpieczonych śladów policjanci z brzozowskiej komendy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Brzozowie będą wyjaśniać dokładny przebieg i okoliczności zdarzenia.

źródło: policja.pl