Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Śmiertelne potrącenie pieszego! Policjanci ustalają tożsamość ofiary


Policjanci zajmują się wyjaśnieniem okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce wczoraj późnym wieczorem w miejscowości Gwizdaj (powiat przeworski). Kierująca fiatem potrąciła mężczyznę.

Pieszy w wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Funkcjonariusze ustalają teraz tożsamość, a także wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny. Wypadek miał miejsce wczoraj około godz. 22.30 w miejscowości Gwizdaj w powiecie przeworskim, na drodze krajowej nr 94.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca fiatem punto potrąciła mężczyznę, który znajdował się na jezdni. W wyniku doznanych obrażeń mężczyzna zmarł na miejscu. Kierująca samochodem, 26-letnia mieszkanka powiatu przeworskiego była trzeźwa.

Funkcjonariusze policji ustalają tożsamość ofiary wypadku. Decyzją prokuratora ciało pieszego zabezpieczono do dalszych badań.

Źródło: Policja