Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Śmierć strażaka na służbie! Miał 42 lata

Jan Biernat, strażak Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Komendy Miejskiej PSP w Skierniewicach zmarł na służbie – podała Komenda Główna PSP. Miał 42 lata. W sobotę godz. 18 zawyją dla niego syreny w całym kraju.

Z ogromnym smutkiem przyjąłem kolejną wiadomość o śmierci strażaka. Asp. sztab. Jan Biernat z KM PSP w Skierniewicach zasłabł podczas działań rat.– gaś. Niestety jego życia nie udało się uratować. W imieniu całej społeczności strażackiej składam rodzinie wyrazy współczucia – poinformował Andrzej Bartkowiak, Komendant Główny PSP.

Bracia strażacy o 18.00 włączmy w jednostkach #PSP #OSP sygnały świetlne oraz dźwiękowe i oddajmy hołd śp. asp. sztab. Janowi Biernatowi, strażakowi KM PSP w Skierniewicach, który odszedł dziś na wieczną służbę, wypełniając słowa roty ślubowania. Cześć Jego pamięci! – czytamy.