Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Salon optyczny w Rzeszowie – dlaczego warto odwiedzić Okularium?

Na mapie Rzeszowa znaleźć można wiele salonów optycznych. Wśród nich wyraźnie wyróżnia się jeden – Okularium. To firma tworzona przez specjalistów i entuzjastów branży optycznej, dbająca o wzrok Polaków już od ponad trzech dekad. Dlaczego warto udać się po okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne albo po soczewki kontaktowe właśnie do Okularium? Te argumenty nie pozostawiają wątpliwości…

Ponad 30 lat doświadczenia

Okularium to ogólnopolska sieć salonów optycznych, istniejąca na rynku od ponad 30 lat. Obecnie tworzy ją 29 doskonale wyposażonych oddziałów, znajdujących się w różnych miastach Polski. Doświadczenie Okularium obejmuje przeszło ćwierć miliona przeprowadzonych badań wzroku oraz ponad pół miliona sprzedanych soczewek kontaktowych. Zespół doradców, optyków, refrakcjonistów, optometrystów i okulistów przychodzi z pomocą każdemu, kto potrzebuje nowej pary okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych – niezależnie od rodzaju wady, wieku czy sytuacji klinicznej.

Ogromny wybór marek i modeli

W Okularium na klientów czekają dziesiątki modeli opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych, zarówno polskich, jak i zagranicznych brandów. Salon oferuje oprawy znanych brandów: Ray-Ban, Vogue, Tommy Hilfiger, Guess oraz marki własnej Oxys, dając gwarancję ich oryginalności. W znalezieniu idealnych oprawek lub okularów przeciwsłonecznych pomagają pracownicy salonu, posiadający duże doświadczenie w doborze okularów odpowiednich do wizerunku klienta. Chociaż oferta Okularium komponowana jest z myślą o najbardziej wymagających klientach, to obejmuje nie tylko produkty linii premium, ale również budżetowe rozwiązania o sprawdzonej, wysokiej jakości. Warto zajrzeć także do sklepu internetowego Okularium, gdzie czekają oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne i soczewki kontaktowe w rozmaitych wariantach i doskonałych cenach.

Badanie wzroku gratis

W każdym salonie optycznym Okularium można zbadać wzrok bezpłatnie. Badanie przeprowadzane jest przez optometrystę, przy pomocy specjalistycznego sprzętu diagnostycznego. Optometrysta podczas badania przeprowadza szereg testów, dzięki którym ustalana jest właściwa dla pacjenta korekcja. Wizytę można zarezerwować online lub telefonicznie, aby uniknąć czekania w kolejce. Po zbadaniu wzroku, specjalista doradzi, jakie szkła wybrać, biorąc pod uwagę indywidualne preferencje i budżet klienta.

Finansowanie i ubezpieczenie

Modne oprawki i nowoczesne szkła to spora inwestycja. Na szczęście klienci Okularium nie muszą ponosić wysokiego, jednorazowego kosztu. Mogą kupić okulary korekcyjne w atrakcyjnym systemie ratalnym, czyli bez ukrytych prowizji i opłat! Salon współpracuje z doświadczonym i zaufanym partnerem – bankiem Santander. Co więcej, każdą parę okularów można, za jednorazową, ubezpieczyć. Polisa obejmuje świadczenia serwisowe i chroni przed ryzykiem dodatkowych kosztów w razie uszkodzenia zarówno opraw, jak i soczewek okularowych, Dzięki temu noszenie drogich okularów jest bezstresowe – niezależnie od stylu życia.

Dożywotni, bezpłatny serwis

Okularium zapewnia bezpłatny przegląd i serwis zakupionych okularów: regulację, dopasowanie, czyszczenie i wymianę nosków.

Wyjątkowe promocje i zniżka NFZ

Okularium to liczne promocje stałe i cykliczne. Na specjalne profity mogą liczyć m.in. posiadacze Karty Dużej Rodziny, osoby zamawiające dwie pary okularów korekcyjnych ze szkłami wybranych marek, seniorzy w wieku 65+, klienci biznesowi oraz posiadacze karty Credit Agricole. Dodatkowo klienci Okularium dołączają do programu lojalnościowego. Każde wydane 100zł to 10zł rabatu na indywidualnym koncie w programie. Zebrane środki można w dowolnym momencie wykorzystać na zakup kolejnych okularów. Posiadacze recepty od okulisty przyjmującego w ramach NFZ otrzymują dofinansowanie zakupu,

Wysokie oceny klientów

Okularium to jeden z najwyższej ocenianych salonów optycznych w mieście! Aby się o tym przekonać, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę optyk Rzeszów. Profil Firmy w Google oceniło dotąd ponad 50 klientów, a ogólna ocena salonu to znakomite 4,8. Klienci najczęściej doceniają miłą i profesjonalną obsługę, szybkość i dokładność badania wzroku oraz sprawną opiekę posprzedażową.

artykuł sponsorowany