Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Rzeszowska firma coraz bliżej wejścia na NewConnect

RZESZÓW. PrimeBit Games ? producent gier mobilnych jest coraz bliżej wejścia na NewConnect. Jednak wcześniej rzeszowska spółka otrzyma finansowe wsparcie.

PrmieBit Games otrzyma dofinansowanie do procesu wejścia na giełdę ? poinformowała firma. Spółka PrimeBit Games znalazła się na liście 28 firm, które zostały rekomendowane do dofinansowania w konkursie organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości pn. Wsparcie MŚP w dostępie do rynku kapitałowego – 4 Stock?. Firma pozyska w ramach projektu ?Pozyskanie zewnętrznego dofinansowania dla spółki PRIME BIT GAMES Sp. z o.o. poprzez emisję akcji na rynku New Connect? ponad 97 tys. złotych.

Od samego początku realizujemy strategię, dążącą do wejścia na giełdę ? mówi prezes PrimeBit Games Michał Ręczkowicz ? przy czym korzystamy ze wszystkich możliwych źródeł finansowania naszej działalności ? objaśnia. ? Według ekspertów, oceniających w konkursie, jako przyszła spółka giełdowa spełniamy wszystkie kryteria ? dodaje prezes zarządu. – Jak się wszystko uda, to wiosną 2018 będziemy już notowani na New Connect ? zapowiada Ręczkowicz.