Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów. Smakowanie świata z Robertem Makłowiczem – spotkanie online

Fot. Materiały prasowe

 

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza 26 listopada 2020 r. o godz. 18.00 na spotkanie online z krytykiem kulinarnym, dziennikarzem, pisarzem i podróżnikiem Robertem Makłowiczem.

Spotkanie zatytułowane „Smakowanie świata z Robertem Makłowiczem” odbędzie się z wykorzystaniem platformy ClickMeeting. Poprowadzi je Adam Szaja, autor bloga smakksiazki.pl.

Uczestników obowiązuje rejestracja na stronie: https://bibliotekarzeszow.clickmeeting.com/smakowanie-swiata-z-robertem-maklowiczem/register (wystarczy wpisać swoje imię oraz e-mail).

30 minut przed spotkaniem zarejestrowane osoby otrzymają e-mailowe przypomnienie o wydarzeniuz opcją „Dołącz teraz” – jej wybranie spowoduje połączenie ze stroną spotkania online. Rejestracja możliwa jest także w czasie trwania spotkania – do wyczerpania limitu uczestników.

Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań na czacie.

Organizację spotkania dofinansowano w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

(ip)