Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Rzeszów: potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych! Trafiła do szpitala

Fot. policja.pl

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczność wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na ulicy Leszka Czarnego w Rzeszowie. Kierujący mercedesem potrącił pieszą, która została ranna i przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dziś po godz. 7, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Rzeszowie na ulicy Leszka Czarnego. Na miejsce została skierowana ekipa wypadkowa rzeszowskiej drogówki.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 37-letni kierujący mercedesem, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ulicą Leszka Czarnego w kierunku ulicy Lwowskiej, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił pieszą.

42-letnia mieszkanka Rzeszowa z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

źródło: policja.pl