Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów. Jutro wieczorem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu!

Zdjęcie ilustracyjne

RZESZÓW. W sobotę 1 czerwca na ulicach Rzeszowa odbędzie się 4 Sparing – Rzeszowski Bieg na 10 km. W godzinach od 20. do 22. na ulicach miasta pojawią się biegacze. Część ulic, którymi wytyczono trasę biegu będzie zamknięta dla ruchu, co może powodować chwilowe utrudnienia.

Impreza rozpocznie się o godz. 17. biegami młodzieżowymi. Młodzi zawodnicy będą rywalizowali na terenie Stadionu Miejskiego. Bieg główny na dystansie 10 km. rozpocznie się o godz. 20.

Start biegu usytuowany został na Stadionie Miejskim przy ul. Hetmańskiej. Trasa biegu wytyczona została następująco: droga wewnętrzną stadionu, następnie ul. Hetmańską, Żeglarską do Bulwarów nad Wisłokiem. Następnie zawodnicy pobiegną Bulwarami nad Wisłokiem, Olszynkami, ulicami: Szopena, Al. Lubomirskich, Zamkową, Zygmuntowska, Moniuszki, Sokoła, Jana III Sobieskiego, Gałęzowskiego, Mickiewicza, Rynek, Słowackiego, Szopena, Targową, Al. Piłsudskiego, Bulwary nad Wisłokiem, Al. Powstańców Warszawy, ul. Hetmańską do mety na Stadionie Miejskim.

Ulice zaznaczone pogrubionym tekstem będą całkowicie zamknięte dla ruchu już od godz. 19. Pozostałe będą zamknięte częściowo. Trasa zabezpieczona będzie barierkami i taśmami zabezpieczającymi. Nad bezpieczeństwem biegaczy i innych uczestników ruchu czuwać będą policjanci z wydziału ruchu drogowego rzeszowskiej komendy.

źródło: policja.pl