Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rzeszów. Będzie przerwa techniczna w przyjmowaniu wniosków o dowody osobiste

RZESZÓW. Urząd Miasta w Rzeszowie poinformował, że w związku z wdrożeniem dowodów osobistych z warstwą elektroniczną z dniem 4 marca 2019 r. planuje się czasowe przerwy techniczne w przyjmowaniu wniosków o wydanie dowodu osobistego.

W środę 27 lutego czasowo wyłączona zostanie możliwość wnioskowania przez internet o dowód osobisty. Usługa ta włączona zostanie ponownie 4 marca.

W piątek 1 marca od godz. 12.00 nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że tego dnia wnioski o dowód będą przyjmowane do godz. 11.30. Od godz. 12.00 do końca godzin otwarcia urzędu nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. Od 4 marca będzie już można składać wnioski o wydanie dowodu osobistego z warstwą elektroniczną.