Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Telefony komórkowe_kreacje_świąteczne - zobacz na Ceneo

„Rozpad Prawicy przy ewentualnej porażce Dudy jest niemożliwy”

Mastalerek: Rozpad Prawicy przy ewentualnej porażce Dudy jest niemożliwy

„Rozpad Prawicy jest niemożliwy. Prawica się nie rozpadnie, będzie rządziła trzy lata” – odpowiedział Marcin Mastalerek w internetowej części rozmowy Krzysztofa Ziemca w RMF FM, zapytany, czy ewentualna porażka Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich oznacza początek erozji w Prawie i Sprawiedliwości.

Krzysztof Ziemiec zapytał swojego gościa także o to, czy stanowcza reakcja wielu idoli młodzieży – np. znanych instagramerów na słowa Andrzeja Dudy o osobach LGBT może zmienić wynik wyborów. „Moim zdaniem nie zmieni. A cały temat, począwszy od Karty rodziny, a także sprzeciwu wobec małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci przez homoseksualistów, uważam, że ostatecznie rezydentowi pomoże” – odpowiedział Mastalerek.

Współautor kampanii Andrzeja Dudy z 2015 r. mówił też, że cieszą go dobre nastroje w sztabie Rafała Trzaskowskiego. „Jako sympatyk prezydenta cieszę się, że jest takie samozadowolenie w PO, że się narkotyzują tymi sondażami, w które ja nie wierzę. Mam deja vu sprzed wyborów europejskich, gdy kilka dni przed wyborami cała PO, z przyległościami, z mainstreamem i establishmentem była samozadowolona i były wewnątrz kłótnie dzięki komu KO wygrała wybory z PiS” – powiedział Mastalerek.

Rozmowa na RMF24.PL