Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Rozbudowa ważnej drogi w województwie. Będzie spotkanie informacyjne

TRZEBOWNISKO. Jak poinformował Urząd Gminy Trzebownisko powołując się na informacje z Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie, już wkrótce odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące rozbudowy drogi wojewódzkiej nr 878.

Spotkanie dla mieszkańców gminy będzie miało miejsce 24 stycznia br. o godz. 17 w Domu Ludowym w Trzebownisku. W trakcie zebrania zostaną zaprezentowane rozwiązania projektowe, które są związane z realizacją zadania.

Polega ono m.in. na opracowaniu dokumentacji projektowej. W skład realizacji projektu wchodzi rozbudowie drogi wojewódzkiej nr 878 Stobierna ? Rzeszów ? Dylągówka, na odcinku od ul. Lubelskiej w Rzeszowie, do skrzyżowania z drogą wojewódzka nr 869 Droga 19 ? Droga 9, w m. Jasionka. Dodatkowo zostanie przebudowana i zbudowana m.in. niezbędna infrastruktura techniczna.