Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Resovia vs Stal. W piątek finał baraży o awans do Fortuna 1 ligi piłkarskiej

Już w piątek poznamy ostatniego beniaminka 1 ligi piłkarskiej. Z pewnością będzie to drużyna z Rzeszowa.

Wczorajsze mecze przynosiły awans zarówno Stali, jak i Resovii do barażowego finału o 1 ligę. Zwycięska drużyna piątkowego spotkania zagra w przyszłym sezonie na zapleczu ekstraklasy. Co ważne, mecze nie będą się odbywały w Rzeszowie, tylko w Stalowej Woli. Wynika to z faktu, że żaden z rzeszowskich stadionów nie spełnia wymogów stawianych przed zespołami z FORTUNA 1 ligi.

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN zmienił godzinę rozpoczęcia finału barażu o Fortuna 1. Liga, który został zaplanowany na piątek, 31 lipca 2020 roku. Początkowo mecz miał się odbyć o 17:30 jednak z uwagi na brak oświetlenia na naszym obiekcie i możliwość rozgrywania dogrywki i serii rzutów karnych po zachodzie słońca zdecydowano, że mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 – poinformowała Resovia na swojej oficjalnej stronie internetowej.