Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Referendum konstytucyjne. Będą konsultacje w Rzeszowie

RZESZÓW. W debacie politycznej kwestia planowanego na 11 listopada 2018 r. referendum konstytucyjnego pojawia się coraz częściej. Tym razem, temat referendum przenosi się na szczebel regionalny. Już 18 września br. (poniedziałek) o godz. 15 w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie (sala audytoryjna Sejmiku) odbędzie się spotkanie z Pełnomocnikiem Prezydenta RP ds. referendum Pawłem Muchą, świetnie znanym obywatelom z częstych wystąpień medialnych np. w programie ?Kawa na ławę? w TVN24.

Tematem przewodnim spotkania będzie polityka regionalna. Wydarzenie zostało podzielone na dwie części. W pierwszej z nich w roli ekspertów wystąpią konstytucjonalista prof. Dariusz Dudek oraz Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl. Druga część będzie miała charakter otwartej debaty, w której głos będą mogli zabrać uczestnicy konsultacji.