Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Przedszkole Piłkarskie Legii Warszawa w Dynowie. Znamy datę otwarcia!

DYNÓW. Uroczyste otwarcie Przedszkoli Piłkarskich Legii Warszawa w Dynowie odbędzie się w dniu 3 marca (sobota) o godzinie 13. Zajęcia inauguracyjne będą miały miejsce w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Dynowie przy ul. Szkolnej 11.

Celem projektu jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie. Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentki, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

Dzięki liczebności grup (do 15 os.), a także bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

Więcej o tej sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Źródło: dynow.pl