Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Tylko na Wakacje.pl

Poważny wypadek na Podkarpaciu. Pięć osób rannych! [FOTO]

Fot. policja.pl

Wczoraj w Jabłonicy Ruskiej doszło do wypadku, w którym ucierpiało pięciu mężczyzn. Jeden z nich jest w stanie ciężkim. Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący oplem, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w wystający pień drzewa, a następnie dachował.

Do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki Opel doszło wczoraj około godziny 14:10 w miejscowości Jabłonica Ruska. W zdarzeniu ucierpiało pięciu mężczyzn w wieku od 35 do 76 lat.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem 64-letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi uderzając bokiem pojazdu w wystający pień drzewa, a następnie dachował. W chwili zdarzenia nawierzchnia drogi była mokra z uwagi na opady atmosferyczne. Na skutek zdarzenia poważnych obrażeń doznali kierujący i troje pasażerów. Zostali oni przewiezieni do szpitali. Najbardziej poszkodowany pasażer został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, jego stan do dnia dzisiejszego jest określany przez lekarzy jako ciężki. Jeden z pasażerów został zaopatrzony przez ratowników medycznych na miejscu.

Na miejscu pracowali policjanci z brzozowskiej komendy. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, które pozwolą na ustalenie dokładnych przyczyn zdarzenia

źródło: policja.pl