Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Potrącenie kobiety na wózku inwalidzkim. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia!

Fot. Policja

RZESZÓW. Funkcjonariusze policji poszukują świadków, a także osób, które mogą mieć wiedzę na temat potrącenia kobiety poruszającej się na wózku inwalidzkim, do którego doszło w niedzielę 18 lutego br. o godz. 19:25 na ul. Lwowskiej w Rzeszowie.

Nieustalony kierowca samochodu osobowego, jadąc lewym pasem ruchu ul. Lwowską w kierunku miejscowości Krasne na oznakowanym przejściu dla pieszych nie ustąpił pierwszeństwa dwóm kobietom poruszającym się na wózkach inwalidzkich i potrącił jedną z nich. 27-letnia kobieta w wyniku zdarzenia doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Kierowca odjechał z miejsca.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub mogące mieć wiedzę na temat tego wypadku, proszone są o kontakt z Referatem ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 11 pokój nr 7, tel. 17 858 3451, 17 858 3450 lub 997.