Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Potrącenie czterolatka. Ranne dziecko przewieziono do szpitala

Fot. Policja

PODKARPACIE. Do wypadku doszło w miniony wtorek, około godziny 15 w Leżajsku. W zdarzeniu ucierpiał 4-latek, który nagle wybiegł spomiędzy zaparkowanych na parkingu samochodów wprost pod nadjeżdżający, osobowy mercedes. Ranne dziecko zostało przewiezione do szpitala.

W miniony wtorek, około godz. 15 w Leżajsku na ulicy Plac Mariacki doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 4-latek z powiatu łańcuckiego nagle wbiegł na jezdnię spomiędzy zaparkowanych pojazdów, wprost pod nadjeżdżający, osobowy mercedes. W wyniku, czego doszło do potrącenia chłopca.

Poszkodowany z urazem ręki trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalsze leczenie. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Już wiadomo, że kierowca osobowego mercedesa był trzeźwy.

To kolejna niebezpieczna sytuacja z udziałem małego dziecka w ostatnim czasie. W Trzebownisku przemoczony 2-latek sam szedł drogą. A jego rodzice byli pijani ? o czym pisaliśmy TUTAJ.