Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Zima 2023/2024

Poszukiwany 17-letni Szymon już się odnalazł!

TRZEBOŚ. Policjanci prowadzili poszukiwania zaginionego wczoraj 17-latka. Nastolatek zaginął podczas spaceru, gdy odjechał rowerem od swojej matki. Policjanci wspierani przez strażaków, strażników leśnych i rodzinę chłopca, przez całą noc prowadzili poszukiwania. Dziś około godziny 12.30, 17-latek został odnaleziony.

Od rana policjanci kontynuowali poszukiwania zaginionego wczoraj 17-latka. Teren przeszukiwała 46 policjantów, 13 strażaków, 2 strażników leśnych oraz rodzina zaginionego. Przełom nastąpił po godz. 11, kiedy policjanci na drodze technicznej przy S-19 odnaleźli rower 17-latka. W tym miejscu jego trop podjął policyjny pies, wskazując kierunek, w którym poszedł chłopiec.

Kilkadziesiąt minut później odnaleziono zaginionego. Wyszedł on na drogę prowadzącą z Wólki Sokołowskiej do trasy S-19. Tam zauważył go uczestniczący w poszukiwaniach krewny. Na miejscu była karetka pogotowia ratunkowego. Okazało się, że nastolatek jest zdrowy i został przekazany pod opiekę matce.

Źródło: Policja