Strona i jej zaufani partnerzy korzystają z plików cookies m.in. w celu personalizacji reklam, prowadzenia statystyk. Możesz sprawdzić, jakie pliki cookies są wykorzystywane, oraz wyłączyć je w ustawieniach.

Popularny raper ?Tau? będzie w Rzeszowie

Fot. Instagram/ Tau

RZESZÓW. To już kolejny koncert ?Tau? w stolicy Podkarpacia. Tym razem wydarzenie odbędzie się 12 stycznia w rzeszowskim klubie Vinyl. Start godzina 20.

Ceny biletów: I pula: 25 zł – tylko online | II pula: 30 zł | 35 zł w dniu koncertu. Wejściówki do zakupienia na crave.com.pl.

Nowy album, nowe utwory, aranżacje, koncertowy klimat, oprawa muzyczna i wizualna. Wszystko nowe! Kolejną nowością będzie cykl darmowych, przed koncertowych spotkań z Tau, w trakcie których artysta postara się odpowiedzieć na wszystkie zadane przez Was pytania.Będzie również okazja by pstryknąć pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić album, bilet na koncert czy zaopatrzyć się w odzież Godline.A wieczorem głośny, energetyczny, pełen mocy i emocji koncert, na którym gościnnie będzie pojawiał się Anatom a za gramofonami Dj Wujaz ? informują na facebooku organizatorzy.

?Tau?, czyli Piotr Kowalczyk to 31-letni raper i producent muzyczny. Treść jego piosenek bardzo często odnosi się do kwestii związanych z wiarą chrześcijańską. Teledyski utworów Tau tj. ?Last Minute? oraz ?ON? mają już po ponad 1,5 mln wyświetleń w serwisie YouTube.